- Advertisement -spot_img

TAG

dëshmi

Familja e viktimës hap dyert e mortit, zbardhet dëshmia e ish-bashkëshortes së Kudret Saliajt: Më kërcënoi para 4 ditësh

Familja e Kudret Saliajt, i cili u vra ditën e djeshme nga vjehrri i tij, ka hapur dyer e mortit këtë të shtunë dhe...

Zbulohet dëshmia e Mexhit Picarit në polici: Sot e vrava dhëndrin sepse…

Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja që tronditi ditën e sotme Tiranën, ku shtetasi Mexhit Picari ekzekutoi ish-dhëndrin e tij, Kudret Saliaj, ndërsa...

Zbardhet dëshmia e Marjus Demës: “Nuk e dija që arma ishte e mbushur”

  Marjus Dema, i cili është autori i dyshuar i vrasjes së shokut të tij Mehmet Qema, është rikthyer në vendin e krimit i shoqëruar...

Zbardhet dëshmia e shqiptarit që ekzekutoi punonjësin e qendrës shëndetësore në Greqi. “Më bëri magji”

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja brutale e një 60 vjeçari grek në Kalivia më 23 dhjetor të vitit të kaluar. Mësohet se...

Zbardhet dëshmia e Ernejt Shytit/ Ja pse vendosëm që duhet ta vrisja unë Behar Sofinë

Detaje të reja kanë dalë në dritë për sa i përket vrasjes së shtetasit Behar Sofia, ngjarje e cila ndodhi pranë Piramidës së Tiranës...

Dëshmia e dy vajzave 16-vjeçare të cilat humbën kontaktet me familjet më 1 Janar të këtij viti/Donim t’u jepnim një mësim familjarëve

Dy ditë pas gjetjes së tyre në qytetin e Përmetit, është zbardhur dëshmia e dy vajzave 16-vjeçare nga Tirana, të cilat humbën kontaktet me...

Nga futja me zor në makinë deri tek marrdhëniet në hotel/ Dëshmia e Përparim Ademit: ja pse i vrava dy motrat. Ajo u lidh...

Është zbardhur dëshmia e Përparim Ademit pasi vrau Kristina Bardhin dhe Zhaneta Metanin pas dyshimeve për tradhtinë e kësaj të fundit me një djalë...

Dëshmia tronditëse e djalit të njërës prej motrave që u vranë në Tiranë

  Vrasja e dy motrave Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi nga 59-vjeçari Përparim Ademi në vigjilje të Vitit të Ri shokoi opinionin publik. Gjykata vendosi...

Latest news

- Advertisement -spot_img