- Advertisement -spot_img

TAG

detaje te reja

Detaje rrënqethëse nga vdekja e foshnjes në Pogradec, prindërit e gjetën duke qarë në kuti për të vdekur

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Maternitetin e Pogradecit, ku policia nisi hetimin ndaj një mjekje, duke e akuzuar se ka...

E njëjta gjë i ka ndodhur edhe më parë, zbulohen detaje të reja nga aksidenti në fshatin Vërtop

28-vjeçarja Anxhela Ibro,punonjëse e administratës së bashkisë Poliçan. Ibro është aksidentuar edhe më parë,duke rënë nga një lartësi 15 metër dhe ka shpëtuar. Anxhela Ibro,e...

Zbulohen detaje të reja nga ngjarja në Elbasan,autori qëlloi me plumb në kokë Pjerin Xhuvanin

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja në Elbasan dhe plagosja e 4 personave të tjerë këtë të mërkurë. Burimet bëjnë me dije se...

Detaje të reja/ I penduari Enver Jamaku nxjerr në dritë të tjera sekrete

  I penduari i drejtësisë ka rrëfyer të tjera detaje përpara hetuesve, teksa tashmë ka marrë statusin i penduari i drejtësisë. Mesohet se ai ka rrëfyer...

Dalin detaje të reja nga protesta e ish-të përndjekurve , në gjëndje të rëndë një nga grevistët (EMRI)

  Një nga grevistët e protestës së ish-të përndjekurve politike, Agim Kollçaku është në gjendje të rëndë. Protesta e ish-të përndjekurve politikë ka nisur në datë 12...

Dalin detajet e reja nga zjarri në Magazine: Arjan Sala nuk ishte vetëm

Me Arjan Salën pasditën e të mërkurës kur ka shpërthyer zjarri në magazinë tek kthesa e Kamzës, ndodheshin edhe dy kolegë të tij si...

Latest news

- Advertisement -spot_img