- Advertisement -spot_img

TAG

Dhuratë

Getoari befason Marinën me dhuratën madhështore për ditëlindje

Ditën e djeshme, Marina Vjollca ka festuar 31-vjetorin e lindjes dhe s’mund të mungonte kurrësesi një urim super romantik nga Getoari. Krahas fotos së partneres,...

Këngëtari i famshëm i bën dhuratën më të çuditshme vajzës së Katy Perry-t

Dhuratat për fëmijë janë të shumëllojshme, por kurrë nuk na e kishte marrë mendja se këngëtari, Luke Bryant, mund t’i dhuronte një pistoletë me...

Fansja i bën dhuratën më të ‘çmendur’,Ylli Limani ia kthen me një dedikim

Yll Limani është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar dhe numëron mijëra fansa. Ai ndan herë pas herë detaje nga jeta e tij...

Vetëm disa ditë pasi humbi babanë, Çiljeta feston ditëlindjen/ Ja çfarë dhurate i bën partneri

Çiljeta Xhilaga këngëtarja shqiptare feston ditën e sotme ditëlindjen e saj dhe mbush 36 vjeç. Për këngëtaren është një moment i trishtë pasi vetëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img