- Advertisement -spot_img

TAG

Dimitrovgrad

Incidenti i papritur ndërpret takimin e Vuçiç me homologun bullgar

Gjatë fjalimeve të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçic dhe atij të Bullgarisë, Rumen Radev në Dimitrovgrad, sot ndodhi një incident. Siç raporton mediumi serb, B92,...

Latest news

- Advertisement -spot_img