- Advertisement -spot_img

TAG

disipline

Përjashtohet përjetë nga futbolli lojtari shqiptar që goditi arbitrin. Masat e tjera të disiplinës (EMRI)

  Një nga vendimet kryesore dhe më të bujshme të mbledhjes së radhës së Komisionit të Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit, ka qenë pikërisht...

Latest news

- Advertisement -spot_img