- Advertisement -spot_img

TAG

dite

Temperaturat arrijnë deri në 30 gradë. Parashikimi i motit për sot

  Sipas MeteoAlb pjesa e parë e ditës mbetet në ndikimin e masave ajrore veriperëndimore duke ndikuar në vendin tonë mot të kthjellët. Por pjesa e...

Horoskopi, 12 qershor 2021

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni...

Horoskopi për sot. Ditë e favorshme për të lindurit e kësaj shenje

Dashi Nuk do jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Aktivitetet e ditës...

Mësuesit dhe pedagogët marrin sot dozën e dytë të vaksinës

Ditën e sotme mësuesit dhe pedagogët do të marrin dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vizitoi qendrën e...

Horoskopi ditor, 10 qershor 2021

Dashi Hezitimi i fundit nga ana juaj mund t’ju ketë futur papritmas në një detyrim. Mund të duket sikur keni arritur bllokimin dhe zgjedhjet tuaja...

Horoskopi ditor, 8 qershor 2021

Dashi Mund të jetë e vështirë të merresh me të gjithë informacionin që fluturon përreth jush sot. Mundohuni të mos i merrni gjërat shumë seriozisht,...

Horoskopi ditor, 3 qershor 2021

Dashi Kjo pjesë e parë e qershorit është shumë e rëndësishme për ju veçanërisht për fillimin e projekteve të reja. Keni shumë ide, keni punuar...

Horoskopi i së mërkurës. Pse kjo është një ditë ndryshe për ju

  Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet t’i shtyjnë projektet e reja. Është e rëndësishme të fokusoheni në çështje më të rëndësishme, të cilat kërkojnë...

Horoskopi ditor, 26 maj 2021

Dashi Ju mund të keni qenë duke punuar në projekte që ju kanë bërë të ndiheni mirë gjatë javëve të fundit, veçanërisht në ato që...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 maj 2021

Dashi Një vonesë në marrjen e një mesazhi nga një vend i largët mund të rezultojë zhgënjyese sot. Ju mund të prisni me padurim për...

Latest news

- Advertisement -spot_img