- Advertisement -spot_img

TAG

Djali

Majk flet për marrëdhënien me djalin e tij: Ndonjëherë them mos bëj gabim që…

Majk ka treguar shpeshherë se ka një lidhje të ngushtë me të birin. Artisti nga Kosova kalon shumë kohë me vogëlushin, momente të cilat...

Flutura Açka e përlotur kujton të birin e ndjerë: Unë prapë do ta miros tryezën për festën tonë të vogël

Shkrimtarja dhe deputetja e zgjedhur e PD, Flutura Açka, ka përkujtuar ditën e sotme djalin e saj të ndjerë, i cili sot do të...

Shqiptarja ishte zhdukur prej 10 vitesh,flet me djalin e saj që ja kishte lën prindërve

Një shqiptare, e cila kishte humbur gjurmët prej 10 vitesh, është bërë e gjallë ditën e djeshme. Kristina, e cila ia kishte lënë djalin...

Këto janë 8 gjërat që çdo baba duhet t’ia mësojë djalit të tij

Edhe pse disa mendojnë se nënat luajnë rolin më të rëndësishëm në edukimin e fëmijëve, ka gjëra që vetëm babai mund t’i bëjë më...

Djali i Metës zbret në terren/ Mbledh grupin e të rinjve para FRD-së

Besar Meta, djali i Presidentit të Republikës, ka shkuar ditën e sotme para zyrave të Frymës së Re Demokratike, aty ku dhe babai i...

Horror/ I riu arrestohet me kokën e babait në dorë

Një burrë i zhveshur dhe i mbështjellë me zorrë dhe kokën e prerë të babait të tij në dorë ndërsa ecte në rrugë, është...

Latest news

- Advertisement -spot_img