- Advertisement -spot_img

TAG

Djegie

Elbasan/ Digjet makina e 22-vjeçarit, dyshimet e para

Njoftimi: Elbasan/ Informacion paraprak Më datë 18.08.2021, rreth orës 17:55, në lagjen “Kala”, Elbasan ka rënë zjarr  në automjetin në pronësi të shtetasit E.S., 22 vjeç,...

31-vjeçarja gjendet e djegur në shtëpinë e saj, arrestohen 3 persona

Tre persona janë vënë në pranga nga Policia angleze pasi një grua u gjet e djegur në banesën e saj në një shtëpi në...

Fier/ Po luante në banesë, digjet me bombulën e oksigjenit 17-vjeçari

Njoftimi i plotë i policisë: Fier Informacion paraprak Sot rreth orës 19:00, në fshatin Radostinë, shtetasi E. F., 17 vjeç, dyshohet se duke luajtur në banesën...

Kush e mbështeti dhe e kundërshtoi djegien e mandateve/ Murrizi zbulon të gjitha PRAPASKENAT, zbardh fjalën e Berishës…

  Deputeti Myslim Murrizi ka zbuluar prapaskenat e mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike, kur morrën vendimin për djegien e mandateve në vitin 2019,...

LAJM I FUNDIT/ Djegia e punëtorit së naftës, gjykata merr vendimin për shefin e sigurimit teknik

Gjykata e Fierit ka vendosur sot masën e sigurisë ‘ deryrim paraqitjeje ‘ për  Shefin e sigurimit teknik pranë sektorit të dekantimit në një...

Nënë e tre fëmijëve, gruaja vritet dhe digjet nga ish-bashkëshorti i saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë ku një nënë 31 vjeçare është vrarë dhe më pas djegur në mes të rrugës nga...

U dogj nga shpërthimi i pusit të naftës në Ballsh, 51-vjeçari në gjendje kritike për jetën (EMRI)

  Viktor Ballaj, 51-vjeçari, i cili pësoi djegie të rënda gjatë shpërthimit të një tubi nafte në një kompani private në ballsh, është dërguar me...

Gjobë pronarit të objektit ku vdiq Arjan Sala, ekspertiza: Qendra tregtare nuk kishte kushte sigurie

Qendra Tregtare ku ra zjarri me pasojë humbjen e jetës së punonjësit të sigurisë Arjan Sala, është gjobitur me 2 milionë lekë. Shërbimet zjarrfikëse...

Dogji të gjallë dhe përdhunoi 12-vjeçaren në pragun e shtëpisë, rihapet çështja e shqiptares

Ngjarja e 2011, kur 12-vjeçarja Zeneida Selimai nga Kamina vdiq në një mënyrë të tmerrshme kur në përpjekje për t’i shpëtuar përdhunuesit të saj,...

Digjet ‘Range Rover-i’ luksoz në zjarrin që përfshiu garazhin/ Sa e qëllimshme ka qenë?

Si pasojë e zjarrit që përfshiu garazhin e një pallati në rrugën “Fadil Deliu” në kryeqytet, mësohet se është djegur një automjet tip ‘Range...

Latest news

- Advertisement -spot_img