- Advertisement -spot_img

TAG

Dojna Mema

Nevina Shtylla dhe Dojna Mema mbështesin kandidatin për deputet Eljo Hysko

Kandidati për deputet në radhët e PS-së, i cili mban nr. 32 në fletën e votimit, Eljo Hysko vijon të marrë mbështetje publike nga...

Vlashent Sala flet për lidhjen speciale me Dojnën : Ka një zemër që nuk e tregon shpesh

Vlashent Sata dhe Dojna Mema janë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku. Që pas deklarimit se janë në një lidhje, ata kanë postuar...

Dojna Mema s’lëviz nga shtëpia e mamit pa i plotësuar Vlashenti këtë kusht

Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë padyshim një ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë. Dyshja shpeshherë publikojnë në rrjete sociale detaje...

Dojna Mema rikthehet në Top Channel

Pas një pauze shumë të shkurtër, Dojna Mema është rikthyer sërish në "shtëpinë e saj" siç vetë moderatorja e konsideron televizionin Top Channel. Ajo do...

“Gëzuar e vogla ime e madhe sa një Botë”,urimi që i bën i dashuri Dojna Memës

Më 29 dhjetor Vlashent Sata zyrtarizoi romancën e tij me Dojna Memën, duke i treguar gjithë botës se ata janë bashkë. Vlashenti ka publikuar në...

Latest news

- Advertisement -spot_img