- Advertisement -spot_img

TAG

dokument

PD fakton parregullsitë: 19 persona në Berat votuan 53 herë

Partia Demokratike ka publikuar një dokument dhe deklaron se akuzat e saj për parregullsitë e procesit zgjedhor janë faktuar pasi po sipas selisë blu...

Aksidentet, s’ka më polici për dëmet e vogla, si do ta zgjidhin palët me marrëveshje

Dakordësia verbale midis dy shoferëve të përfshirë në aksidente, e aplikuar shpesh, duke shmangur thirrjen e Policisë së Shtetit, do të formalizohet. Që me prerjen...

Dokumenti sekret/ Si ndahen kufijtë e Ballkanit. Bashkimi i Shqipërisë me Kosovën bën “kurban” një shtet tjetër

Mediat sllovene kanë publikuar dokumentin “sekret” të kryeministrit Janez Jansha për ndryshimin e kufijve në Ballkan. Dokumenti shoqërohet me hartën politike të rajonit dhe propozon...

Debat i fortë mes kontrollorëve : I thashë Flora Ndrecës zbrit nga kulla se do të të hedh poshtë

Një debat i ashpër ka ndodhur mes kontrollorëve të Albcontrol në lidhje me firmosjen e dokumentit për paftësi punë, para se 60 kontrollorët të...

E pabesueshme!Gjuha shqipe flitej në Italinë e sotme,sipas dokumentave të shekullit XV

Dokumenti “Salento Albania” në atlasin Pacelli (1803) e zotëruar në atë kohë nga Giuseppe Gigli dhe e verdha e një shënimi postuar më 26/02/2018...

Latest news

- Advertisement -spot_img