- Advertisement -spot_img

TAG

dokumentar

Nuk do t’ju besohet se cilat ishin fjalët e para të Archie-t

Një dokumentar i princit Harry me moderatoren Oprah Winfrey që mbështet personat që kanë probleme me shëndetin mendor, është duke u publikuar. Në këtë dokumetar...

Rrëfimi tronditës i Princ Harry-t: Meghan donte të vriste veten gjatë kohës kur ishte shtatzënë

Në dokumentarin me disa seri të "The Me You Can't See", realizim i princit Harry në bashkëpunim me Oprah Winfrey, princi ka rrëfyer detaje...

Rikthehet në Netflix dokumetnari misterioz që do të mbajë ‘të gozhduar’ shikuesit

Seriali misterioz dokumentar “I shpjeguari” rikthehet në Netflix. Ai është një bashkëpunim i kanalit Streaming me Vox Media nga 2018, mini seri dokumentarësh që kanë trajtuar...

Çfarë deklaroi Addison Rae për yllin e pop-it ,që ktheu ndjekësit kundra

Addison Rae,vajza që ka çoroditur platformën TikTok,ka bërë një deklaratë që e ka bërë atë subjektin e talljeve,përqeshjeve dhe 'memeve'. Këngëtarja,e njohur më tepër prej...

Britney Spears turpërohet nga dokumentari i saj : Jam akoma e gjykuar nga mediat

Ka më shumë se një muaj që kur doli dokumentari "Framing Britney Spears", dhe tani është radha e yllit të muzikës pop për të...

Bojken Lako realizon kolonën zanore të dokumentarit “Pesha e baltës”

“Pesha e baltës” është një dokumentar i cili i kushtohet të zhdukurve gjatë diktaturës. Janë 6 mijë të pushkatuar, të vdekur nëpër burgje e...

Latest news

- Advertisement -spot_img