- Advertisement -spot_img

TAG

Donda

Kim suportuese ndaj albumit të Kanye, por njerëzit tallen me gafën e bujshme

Asgjë nuk u shpëton njerëzve në internet, as detajet më të vogla. Kim Kardashin e ka treguar disa herë se është tepër mbështetëse ndaj...

“Donda” nuk po shkon siç duhet, Kanye hedh akuza ndaj kompanisë muzikore

Kanye West ka hedhur akuza ndaj kompanisë muzikore Universal Music Group për publikimin e albumit pa miratimin e tij. Reperi pretendoi gjithashtu dhe Universal...

Kanye West publikon albumin e shumëpërfolur, “Donda”

Kanye West ka publikuar më në fund albumin e shumëpritur “Donda“. Albumi është aktualisht i disponueshëm në Apple Music dhe Spotify. Pas më shumë...

Po me divorcin çfarë po ndodh? Kim bëhet sërish nuse për Kanyen

Askush nuk e kupton ç’po ndodh me çiftin më të përfolur të momentit, Kanye West dhe Kim Kardashian. Teksa e gjithë bota fliste për divorcin...

Edhe ajri rreth Kanye West kushton/ Shitet një qese me ajër nga koncerti i këngëtarit

Mesa duket, çdo gjë rreth Kanye West nuk është e lirë. Edhe ajri rreth tij kushton. Besojeni ose jo, një fans i reperit, dukshëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img