- Advertisement -spot_img

TAG

drejtues

“Përse nuk i mbron Shqipëria të akuzuarit në Gjykatën e Hagës?”

Nga Anisa Bahiti Tashmë kur kanë kaluar disa muaj nga arrestimi i autoriteteve më të larta të Kosovës dhe dërgimi i tyre në Gjykatën Speciale...

Aksident në Elbasan. Mjeti përplas këmbësoren e cila përfundon në spital

Një aksident ka ndodhur në mesditë në Elbasan. Një automjet ka përplasur një këmbësore e cila është dërguar në spital  nga vetë drejtuesi ku...

Latest news

- Advertisement -spot_img