- Advertisement -spot_img

TAG

drita

Ariu hipën në shtyllën elektrike, fiken dritat në qytet

Një video epike është filmuar në Arizona, ku një ari ka hipur në një shtyllë elektrike dhe ka ngecur atje për shkak se u...

Kujdes kur ‘ndihmoni’ shoferët e tjerë, sinjalizimi me drita për t’u thënë se para kanë policë, do gjobitet

Në seancën e së Premtes, Kuvendi në Shqipëri ka miratuar ndryshime në kodin rrugor. Më së shumti bëhet fjalë për sjelljet agresive në rrugë....

Pa paralajmërim… Ikin e vijnë dritat në Elbasan, digjen elektroshtëpiake

Luhatje të vazhdueshme të energjisë elektrike në Elbasan. Gjatë ditës së sotme, energjia është ndërprerë disa herë duke shkaktuar probleme tek familjarët dhe institucionet. Sipas...

E pazakontë në Gramsh/ Qytetarit i “ikën” truri, thyen televizorin me sopat para baskisë. Ky është shkaku (Video)

Ngjarje e pazakontë në Gramsh. Qytetari merr televizorin e shtëpisë dhe e bën copë-copë para bashkisë. Ngjarja ndodhi një natë më parë në qendër të...

Latest news

- Advertisement -spot_img