- Advertisement -spot_img

TAG

dron

Atentati me dron ndaj biznesit të Lefter Kokës, autori i arrestuar biznesmen në Durrës, iu gjet me vete pulti dhe… (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Durrësit, ku ndaj biznesit të deputetit Lefter Koka është tentuar një sulm me...

E pabesueshme! Atentat me dron biznesit të Lefter Kokës në Durrës (VIDEO)

Biznesit të ish-ministrit të Mjedisit, Lefter Kokës në Durrës i është vendosur tritol me dron. Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë në kantinën...

Garda në panik,ngrihet droni një orë para fjalës së Ramës

Garda është alarmuar në sheshin “Skënderbej” pasi është ngritur një dron. Ngritja e dronit është bërë një orë para nisjes së fjalës përshëndetëse të kryeministrit...

Kandidati socialist në fushatë, droni me flamurin e PD-së valëvitet mbi kokën e tij (Video)

Teksa na ndajnë vetëm 16 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, fushata politike mes partive sa vjen dhe bëhet më “e nxehtë.” Ish-kryeministri Berisha ka...

I filmon me dron, policia arreston 9 shoferë dhe vendos 3,088 gjoba

Njësia Operacionale e Drejtorisë së Policisë Rrugore, në bashkëpunim me Sektorët e Policisë Rrugore në 12 Drejtoritë Vendore të Policisë vijojnë kontrollet me mjete...

Latest news

- Advertisement -spot_img