- Advertisement -spot_img

TAG

E moshuar

(Video) Tentoi të kalonte rrugën, shihni si shoferi shtyp për vdekje të moshuarën

Policia po heton vrasjen e një 91-vjeçareje në SHBA, pasi një drejtues kamioni e goditi në rrugë dhe u largua nga vendi i ngjarjes. Rreth...

E hutuar dhe e veshur çuditshëm, e moshuara shpallet në kërkim/ Ja arsyeja

Policia angleze ka nisur kërkimet ndaj një gruaje të moshuar e cila iu bie zileve të shtëpive gjatë natës. Sipas mediave të huaja, policia e...

Shkrumbohet nga flakët banesa, në çfarë gjendje ndodhet personi që ishte brenda

Një banesë në katin e dytë të një pallati është përfshirë nga flakët në qytetin e Lezhës. Ngjarja ka ndodhur në orët e para...

50-vjeçarja hidhet nga lartësia e spitalit/Ja si duket gjendja e saj shëndetësore

Një 50-vjeçare është hedhur nga spitali psikiatrik i Vlorës mëngjesin e kësaj të hëne. Bëhet me dije se 50-vjeçarja e identifikuar me inicialet H.Xh...

E dhunojnë, i hedhin gaz lotsjellës dhe e mbyllin në dhomë të moshuarën/ Arrestohen të rinjtë, mes tyre edhe një vajzë

Dy të rinj janë arrestuar nga Policia e Lushnjes pasi kanë dhunuar një grua në banesën e saj, me qëllim grabitjen. Mësohet se J....

Gjendet e dekompozuar brenda banesës së saj 70-vjeçarja

Një 70-vjeçare në Tiranë, e cila jetonte e vetme, është gjetur e dekompozuar në banesën e saj. Sipas asaj që raporton Policia e kryeqytetit, 70-vjeçarja...

Latest news

- Advertisement -spot_img