- Advertisement -spot_img

TAG

Ed Sheeran

Mos vallë Taylor Swift dhe Adele po realizojnë një këngë së bashku?

Pas lajmit se Taylor Swift po realizon albumin e saj të rradhës Red (Taylor's Version) në Nëntor të këtij viti, fansat kanë nisur me 'kërkimet'...

Pse fansat e The Weeknd po e sulmojnë kaq shumë Ed Sheeran

Ed Sheeran është rikthyer fuqishëm me këngën e tij të fundit, "Bad Habits". Por, publikimi i këngës ka sjellë shumë diskutime në rrjet dhe...

Me thonj dhe dhëmbë të mprehtë, Ed Sheeran transformohet krejtësisht për këtë projekt

Ed Sheeran është transformuar krejtësisht për videoklipin e këngës së tij më të re, "Bad Habits". I veshur me një kostum rozë, me thonj...

Latest news

- Advertisement -spot_img