- Advertisement -spot_img

TAG

efektiv

Detaje nga arrestimi i efektivit të RENEA-s, policia e ndiqte prej ditësh

Efektivi i RENEA-s që u kap sot së bashku me dy bashkëpunëtorët e tij është Xhulio Liçi. Ai është kapur në flagrancë duke e transportuar...

LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet efektivi i RENEA-s, kapet me 1 kg kokainë

Një efektiv i RENEA-s, Xhulio Liçi është arrestuar me një kg kokainë ditën e sotme në Tiranë. Në pranga kanë përfunduar dhe 2 bashkëpunëtorët e...

Ky është efektivi i “Shqiponjave” që parandaloi 39-vjeçari që tentoi të vriste çiftin

Ditën e djeshme, pranë bulevardit në zonën e “Yzberishtit” u parandalua një ngjarje e cila mund të kthehej në një tragjedi. Një efektiv i...

Si të pastroni enët e gjakut me një trajtim të thjeshtë natyral

Enët e bllokuara të gjakut janë arsyeja kryesore për shumë probleme të rrezikshme të zemrës. Arterioskleroza cilësohet si sëmundja gjatë të cilës muret e...

“S’ke bythë ti, të na ikësh ne”, shkeli me 10 minuta orën policore, efektivët i hidhen sipër qytetarit… (Video)

Kreu i FRPD Blendi Këlliçi ka publikuar një video ku dy punonjës policie shtrijnë në tokë dhe dhunojnë një qytetar, për shkak se ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img