- Advertisement -spot_img

TAG

Ekstradim

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, kapet në Greqi shqiptari i rrezikshëm, ekstradohet drejt Shqipërisë

Një shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Greqi dhe është ekstraduar drejt vendit tonë. Interpol Tirana raporton se i arrestuari 44-vjeçar...

(Emri+Foto) Goditi me thikë gruan para 26 vitesh, ekstradohet drejt Italisë shqiptari

59-vjeçari Nikolla Dura është arrestuar 26 vite pasi ka vrarë bashkëardhetarin e tij në Itali. Ai do të vuajë dënim me burgim të përjetshëm pasi goditi...

Arrestohet nga Interpoli në Gjermani 30-vjeçari i kërkuar për drogë

Vijon bashkëpunimi mes Interpol Tiranës me homologët për kapjen dhe ekstradimin e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Në vijim të bashkëpunimit të ZQK INTERPOL...

Ishte dënuar nga Gjykata e Elbasanit me 7 vjet burg dhe akuzohet se mori peng greken për 1.8 milionë euro, kapet shqiptari i rrezikshëm

Interpol Tirana ka ekstraduar nga Italia një 45 vjeçar shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Mësohet është ektraduar drejt Shqipërisë 45-vjeçari Besnik Sadikaj, i dënuar...

LAJM I FUNDIT/ Ekstradohen drejt Shqipërisë 3 persona, mes tyre edhe një grua

Vijon bashkëpunimi i Interpol Tiranës me homologët, për kapjen dhe ekstradimin e personave në kërkim ndërkombëtar. Si rezultat i bashkëpunimit janë kapur në Itali,...

Masakra me 86 të vdekur/ Ekstradohet shqiptari i akuzuar për furnizimin me armë

  Endri Elezi, shqiptari i akuzuar për furnizimin me armë të një terroristi tunizian që vrau 86 vetë në Nice do të dërgohet në Francë...

Eshtrat u gjetën në valixhe, djali i viktimave ekstradohet nga Zvicra në Itali

Taulant Pasho, 33-vjeçari shqiptar , i cili është nën hetim për vdekjen e prindërve të tij Shpëtimi dhe Tauta Pasho, u ekstradua dje nga...

Si i shpëtojnë shqiptarët e ekstradimit nga Anglia. Ky rast është shembull i…

Bandat shqiptare të drogës që drejtojnë fermat e kanabisit në të gjithë Britaninë po paraqiten si viktima të skllavërisë moderne dhe trafikimit njerëzor për...

Tentoi të vrasë një person bashkë me babain/ Kush është 28-vjeçari i ekstraduar nga Kroacia?

Gjatë ditës së sotme është ekstraduar nga Kroacia një person i dënuar për “Tentativë vrasje”. Policia ka njoftuar se është fjala për shtetasin shqiptar,...

Ekstradohen 3 shtetas, ishin të shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje dhe trafik droge

Falë bashkëpunimit të Interpol Tirana me zyrat homologe janë  ekstraduar 3 shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Është ekstraduar nga Italia drejt vendit tonë shtetasi...

Latest news

- Advertisement -spot_img