- Advertisement -spot_img

TAG

emër

Media britanike zbulon emrin e bosit nga Hasi që “nuk lë gjurmë”

Fation Dautaj, është 36-vjeçari shqiptar i cilësuar si person i rrezikshëm në Britani, i cili humbi në Komisionin e Apelit për Emigracionin Special. Sipas Ministrisë...

Spiro Maliqi emerohet prefekti i ri i Qarkut Elbasan

Spiro Maliqi emerohet prefekti i ri i Qarkut Elbasan. Maliqi vjen ne postin e prefektit pas doreheqjes se Klevis Xhoxhit i cili u zgjodh deputet...

Si ta zbulosh patronazhistin tënd vetëm me një klikim. Databazi i PS-së përfundon ‘online’

Një ‘web’ me emrin  ‘Patronazhisti im’ është hapur online duke mos lodhur më qytetarët për të gjetur se kush ia ka marrë të dhënat...

Kthesë e papritur në KQZ/ Shqiptarët nuk do mund të shikojnë emrat e kandidatëve më 25 prill

Organi më i lartë vendimmarrës i KQZ vendosi që në zgjedhjet e 25 prillit shqiptarë të votojnë me numra dhe jo emra. Vendimi pothuajse zhbën...

Zbulohet kush është vrasësi i djaloshit shqiptar në Londër. Në pranga dhe një grua. Emrat

Është zbuluar identiteti i autorit, i cili vrau me thikë 21-vjeçarin shqiptar, Renato Geci, në Britaninë e Madhe. Sipas mediave vendase, ai është Shaddai...

Shërbimi i Neruologjisë merr emrin e doktorit Drini Dobi

Shërbimi i Strokut në Neurologji në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” do të mbajë emrin e mjekut Drini Dobi. Dobi humbi jetën si pasojë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img