- Advertisement -spot_img

TAG

emra

Ja cilat janë emrat e 9 diplomatëve të propozuar për ambasadorë (Lista)

Kosova që nga 30 gushti ka mbetur pa ambasadorë në 12 shtete, kjo pasi ata që u shkarkuan në majin e këtij viti nga...

Sot nis Euro 2020. Gjithçka duhet të dini

Euro 2020 fillon sot. Gara më e rëndësishme europiane e kombëtareve të futbollit ishte programuar të zhvillohej verën e vitit të kaluar, por organizatorët...

Zyrtarizohen katër emrat që do të garojnë për kryetarin e ri të PD-së

Është ngushtuar gara brenda Partisë Demokratike, kur kanë mbetur rreth 20 ditë nga zgjedhjet për kryetarin e ri të Selisë Blu, të cilat do...

Emrat e 140 deputetëve të rinj të Kuvendit

Kur kanë mbetur vetëm 45 kuti për numërimin e votave preferenciale dhe shanset janë pothuajse zero që të sjellin ndryshime në listën e deputetëve...

Elbasan/ Emrat e deputetëve që futen në Parlament. Por…ka një problem

Pas përfundimit të numërimit të 511 kutive të votimit kanë dalë edhe emrat e deputetëve që futen deri më tani në parlament. PS mori 8...

Rama flet për herë të parë për ‘patronazhistët’: Një rrjet i tërë i organizuar me emra njerëzish të të gjitha….

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot për herë të parë në një takim elektoral në qytetin e Durrësit për ‘patronazhistët e PS’ dhe pretendimet...

Kush e qëlloi dhe kush është i riu që u plagos në Durrës. Dyshimet e para rreth ngjarjes. Emrat

Detaje të reja janë mësuar nga plagosja e ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. I plagosur ka mbetur 25-vjeçari Arbër Tivari i...

Lista me emrat e kandidatëve që KQZ ka dërguar deri më tani për verifikim

KQZ dërgon për verifikim të thelluar 4 kandidatë nga PD dhe 3 nga PS 12 kandidatë për deputetë të dërguar në listat e partive politike...

Nga Ditmir Bushati, Fatmir Xhafaj, Sadri Abazi e deri Anastas Angjeli, 38 emra që ikin nga PS

Janë të paktën 40 emra në grupin e aktual të Partisë Socialiste që nuk do të jenë në listën e kandidatëve për deputetë apo...

Latest news

- Advertisement -spot_img