- Advertisement -spot_img

TAG

euro

Këmbimi Valutor, 20 Qershor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros e Paundit Britanik, ndërkohë Dollari e Franga Zvicerane kanë shënuar rritje. Më poshtë do të...

Njihuni me Këmbimin Valutor për ditën e sotme, 19 Qershor 2021

Ky është Këmbimi Valutor për ditën e sotme, 19 Qershor 2021. Valuta Blihet Shitet EUR 122.3 122.9 USD 102.5 103.6 GBP 142 142.9 CHF 111.1 112.2

Këmbimi Valutor, 18 Qershor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërkohë Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje. Më poshtë do të...

Këmbimi Valutor, 12 Qershor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros dhe Paundit Britanik, ndërkohë dhe Franga Zvicerane dhe Dollari kanë shënuar rritje. Më poshtë do...

Këmbimi Valutor, 11 Qershor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros dhe Paundit Britanik, ndërkohë dhe Franga Zvicerane dhe Dollari kanë shënuar rritje. Më poshtë do...

BE jep 30 miliardë Euro për Minishengenin e Ballkanit

Komisioneri për zgjerimin në Bashkimin Europian, Oliver Varhelyi, në një konferencë të përbashkët me kryeministrin Edi Rama, tha se 30 miliardë euro do të...

Zëdhënësi i presidentit nxjerr foton e deputetit që votoi kundër Metës me 500 euro në ballë

Për shkarkimin e presidentit Ilir Meta votuan pro edhe disa deputetë të opozitës parlamentare. Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka publikuar një foto të...

Njihuni me Këmbimin Valutor, 10 Qershor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros, Dollarit dhe Paundit Britanik, ndërkohë dhe Franga Zvicerane ka shënuar rritje. Më poshtë do të...

Çantën plot me euro, kapet shoferi i kamionit në kufi, ja për çfarë akuzohet

Është goditur një rast i mosdeklarimit të të hollave në kufi, sekuestrohen 41.045 euro. Procedohet penalisht poseduesi i shumës monetare. Shërbimet e Policisë Kufitare në...

Këmbimi Valutor, 09 Qershor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros, Dollarit dhe Paundit Britanik, ndërkohë dhe Franga Zvicerane ka shënuar rritje. Më poshtë do të...

Latest news

- Advertisement -spot_img