- Advertisement -spot_img

TAG

Evgjeni Baxho

Vdekja misterioze e Evgjeni Baxhos, eksperti: Personat nuk janë koshientë, joshen nga kurset e anglishtes

Ekspert i profilizimit kriminalistik, Ervin Karamuça i ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ka thënë se vdekja e mistershme e të resë Evgjeni...

Saga e vdekjeve misterioze, gazetarja zbulon detaje të reja për ekonomistin 32 vjeçar: Familja ka denoncuar shokun e tij

Në sagën e vdekjeve misterioze në Shqipëri, që mori shkas nga humbja e jetës së Evgjeni Baxhos, e reja që u gjet me disa...

Zbërthehen disa nga tatuazhet e çuditshme në trupin e 23-vjeçares Evgjeni Baxho

  Zbërthehen disa nga tatuazhet e çuditshme në trupin e 23-vjeçares Evgjeni Baxho, e cila humbi jetën pak ditë më parë në mënyrë misterioze. Fillimisht është...

Vdekja e mistershme e 23-vjeçares, zbulohen shenjat e vizatuara në trup

Gazetarja Anila Hoxha ka siguruar dosjen e ngjarjes së rëndë të vdekjes së 23-vjeçares Evgjeni Baxho. Megjithëse në fillim u raportua se 23- vjeçarja mund...

Detaje të reja nga vdekja misterioze e 22 vjeçares, ja çfarë thotë daja i saj për besimet fetare

  Detaje të reja vijojnë të zbardhen nga vdekja e 22 vjeçares Evgjeni Baxho e cila u gjend e pajetë në banesën e marrë me...

Kishte infeksion në dhëmballë, ndërron jetë 22-vjeçarja në Tiranë

Një 22-vjeçare nga Delvina humbi jetën tragjikisht në Tiranë, ku dhe banonte, për asye ende të pasqaruara plotësisht. Mësohet se e reja ka ndërruar jetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img