- Advertisement -spot_img

TAG

fatmir xhafaj

Shpallja e Berishës non-grata, Xhafaj: Një sinjal i qartë në mbështetje të drejtësisë

Pas shpalljes së vendimit non-grata të DASH për ish-kryeministrin Sali Berisha, deputeti Fatmir Xhafaj ka reaguar në platformën Twitter. Ai ka theksuar se vendimi i...

Garë e fortë mes socialistëve, Fatmir Xhafaj dhe Ornaldo Rakipi thyejnë herësin, ja kujt i marrin mandatet (VOTAT)

Fatmir Xhafaj dhe Ornaldo Rakipi arrijnë të thyejnë herësin dhe sigurojnë dy mandate në listën e Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës. Të renditur...

Kryeson Fatmir Xhafaj siguron mandatin e deputetit

Ishte lene ne zonen e pasigurt te listave te kandidateve, por Fatmir Xhafaj duket se ka siguruar vendin ne Parlamentin e ardhshem. Kjo del nga...

I 23-ti në Tiranë, Fatmir Xhafaj i qetë para “furtunës së 25 prillit”, poston foton e ëmbël me…

Ish-ministi i Brendshëm Fatmir Xhafaj pas mbylljes së fushatës elektorale, këtë të shtunë duket se e ka rezervuar për familjen së tij. Kandidati për deputet...

E FUNDIT/ Ish-gjyqtari Alaudin Malaj shoqërohet në polici

Ish-gjyqtari Alaudin Malaj, i cili u bë I njohur për bërjen publike vendimin e dënimit me burg në Itali të vëllait të Fatmir Xhafaj,...

Latest news

- Advertisement -spot_img