- Advertisement -spot_img

TAG

fejesë

“Në Dibër flasin shumë për ty”, dikush e pyeti nëse ishte e fejuar përpara “Për’puthen” dhe Jasmina nuk nguron t’i përgjigjet

Jasmin Kadriu ishte një ndër konkurrentet që bëri më shumë zhurmë në edicionin e dytë të “Për’puthen”, sidomos për shkak të romancës së saj...

Një fejesë në horizont ? Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson ngatërrojnë gjithë rrjetin

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson kanë konfirmuar vetë se janë kthyer sërish me njëri-tjetrin, por tashmë kanë ngritur dyshimet se edhe mund të jenë...

Demi Lovato thotë se ishte “mashtruar” nga fejesa me Max Ehrich

Demi Lovato tronditi gjatë pandemisë botërore kur ajo u fejua me të dashurin e saj të atëhershëm Max Ehrich pas vetëm katër muaj lidhje....

Këto 5 modele do t’ju ndihmojnë të zgjidhni unazën tuaj të fejesës

Ju ndoshta nuk i preferoni aksesorët, ose së paku nuk e shihni unazën si një simbol të domosdoshëm për fejesën/martesën, por sidoqoftë, përderisa jeni...

Rama në fejesën e vajzës nga Mamurrasi me djalin nga Stambolli: Llokumin e parë jepja vjehrrës

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në një ceremoni fejese në Mamurras. Teksa pa nga afër kantierin në Laç ku po ndërtohet një shkollë...

Latest news

- Advertisement -spot_img