- Advertisement -spot_img

TAG

femer

“Simboli tregon dashurinë mes dy femrave. Ngjyra nënkupton djallin dhe Luciferin”. Studiuesja flet për shenjat e mistershme në trupin e 23-vjeçares

Ndërsa hetuesit po përpiqen të hedhin dritë mbi rastin e vdekjes së 23-vjeçares, Evgjeni Baxho që humbi jetën në rrethana misterioze në Tiranë, Pranvera...

Katër arsye pse ai nuk po të shkruan pas takimit të parë

Na ka ndodhur të gjithave të jemi në këtë situatë: dalim me dikë në takim, na ngjit kaq shumë ama kur vjen puna ai...

Një gjumë i rehatshëm: me partner apo vetëm?

Sipas një studimi, çiftet që ndajnë të njëjtin shtrat bëjnë një gjumë më të mirë. Por ashtu si për dikë që mund të flejë...

Gjendet e pajetë në një ndërtesë të braktisur 40-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës. Në një ndertesë të braktisur në...

Publikohen detaje të reja nga zhdukja e 19-vjeçares shqiptare/ Ku ndodhet ajo?

Publikohen detaje të reja nga zhdukja e 19-vjeçares Artemis Vasili në kryeqytetin grek, Athinë. Detajet janë bërë publike në emisionin “Dritë në Tunel”. “Policia e Omonia...

Shpenzon 20 mijë euro për t’u transformuar në femër

Një 26-vjeçar me emrin Šimša ka shpenzuar 20 mijë euro për t’u dukur si “Barbie”. Në kohën e tij të lirë ai vesh taka, fustane...

Latest news

- Advertisement -spot_img