- Advertisement -spot_img

TAG

festival

Festivali “i frikshëm” i gjarpërinjve nis celebrimet në Indi

Skena sureale shiheshin dje në qytetet e krahinës indiane të Bihar ku qindra njerëz kishin dalë me gjarpërinj në qafë duke kërcyer e bërë...

Nga bastet e fansave tek krahasimi me Beyoncen dhe J Lo. Çfarë pritet sot nga Anxhela Peristeri në Eurovision

Anxhela Peristeri ishte e para që u kualifikua për në natën finale të enjten në mbrëmje, ku do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Karma”,...

Eksperimenti i Eurovision : A do të ketë festivale në pandemi?

Në një eksperiment të ngjashëm me një organizim të Spanjës të pak ditëve më parë, deri në 3,500 njerëz do të jenë në gjendje...

Më në fund merret vendimi : A do të zhvillohet “Eurovision-i” në një skenë me publik?

Festivali i Eurovision këtë vit do të jetë me publikë në sallë. Festivali i muzikës “Eurovision” këtë vit do të mbahet me publik në...

Latest news

- Advertisement -spot_img