- Advertisement -spot_img

TAG

fifi

I dedikoi tatuazhin special, ‘kryefjala’ e këngëve të Fifit shkon në krahët e dikujt tjetër

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi është shprehur gjithmonë për dashurinë në këngët e saj dhe jo vetëm. Ajo nuk ka ngurruar asnjëherë që të...

Fifi reagon e revoltuar ndaj “Unum Festival”: Vetëm muzika e këngëtarëve është virus!

Prej 4 ditësh në vendin tonë, në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin, po mbahet “Unum Festival”, i njohur ndryshe si festivali i...

Fifi ngre sërish dyshime mbi marrëdhënien me Flor Mumajesin (FOTO)

  Prej kohësh në media qarkullon lajmi se Fifi dhe Flori kanë qënë në një lidhje dashurie. Së fundmi, Fifi i është përgjigjur ndjekësve për raportin...

Çfarë ndodhi papritur mes Fifit dhe Luana Vjollcës?

Të gjithë e dimë se prej kohësh, këngëtarja e njohur Fifi dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca, kanë shoqëri të mirë...

Një vit ndryshe, Fifi feston sot ditëlindjen, tregon moshën

Sot, Fifi feston ditëlindjen e 27. Lajmin e bëri me dije vetë këngëtarja kosovare, përmes një postimi në Instagram. Këngëtarja nuk ka shkruar asnjë...

Alban Ramosaj tregon për bashkëpunëtoren e parë në tekst për këngën e re

Këngëtari i njohur, Alban Ramosaj do të rikthehet në ‘Këngën Magjike’ pasi mungoi për katër vite në këtë kompeticion muzikor. Këtë lajm artisti e...

Çfarë lajmi dha këngëtarja që zhgënjeu papritur fansat?

Prej kohësh Fifi ka paralajmëruar se do të publikojë këngën “Maniac”, për videoklipin e të cilës ka bashkëpunuar me Fation Kuqarin. Kjo këngë u...

“Dikur më thoshin motër, sot duan të dalin me mua”, Fifi flet hapur mbi kërkesat e meshkujve

Brenda një kohe të shkurtër Fifi pësoi një ndryshim darstik në pamje, për shkak të rënies së saj nga pesha. Për këtë çështje këngëtarja...

‘Dalin sheshit’. Fifi dhe Fationi nuk përmbahen, postojnë foto provokuese nga krevati

Ka disa kohë që në rrjete sociale po diskutohet tema e lidhjes së Fationit me Fifin, këngëtaren më të dashur për publikun. Këtyre zërave,...

Reagon Fifi: “Kështu që zonja dhe zotërinj mos më prekni ku s’duhet”, e kritikuan për koncertin në kohë pandemie

Këngëtarja e njohur Fifi është kritikuar nga ndjekësit e saj për koncertin e mbajtur në Kosovë për Ditën e Pavarësisë. Në një video të saj...

Latest news

- Advertisement -spot_img