- Advertisement -spot_img

TAG

film

Transformim befasues për një rol, aktorja e njohur: Dukem si 50-vjeç!

Transformimi fizik i aktores Jessica Chastain për rolin e saj të fundit, ishte befasues. Në filmin biografik, “The Eyes of Tammy Faye”, aktorja 44-vjecare...

I veshur me të zeza dhe me varsen të varur në qafë, aktori i njohur britanik në rolin e një gangsteri shqiptar

Aktori i njohur, Vinnie Jones do ta shihni në rolin e një gangsteri shqiptar me emrin Albi në sezonin e dytë të filmit  “Law...

Para, fuqi dhe vrasje/ Publikohet traileri i shumëpritur i ‘House Of Gucci’

Lini për pak çfarë keni në dorë për momentin dhe shihni trailerin e filmit më të diskutuar kohët e fundit: House of Gucci! Në rast...

Vrasje brutale, detaji shokues që ju ka shpëtuar nga Shrek

Një lajm i hidhur vjen për fansat e zjarrtë të Shrekut. Ky film vizatimor nuk është aq i pafajshëm saç duket dhe ky fakt...

Reperja e njohur, pjesë e kastit të “Fast and Furious 10”

Rep-artistja e shndërruar në aktore, Cardi B, do të rikthehet me rol në filmin e ardhshëm “Fast and Furious”. Lajmin e ka konfirmuar protagonist...

“Kështu është kur je shefja”, Meryl Streep tregon se ra në depresion pas ‘Djalli vishet me Prada’

Koha kur Meryl Streep luante shefen e keqe Miranda Priestly në “Djalli vishet me Prada” nuk ishte aspak një periudhë e këndshme për aktoren. Në...

Behuni gati! Brad Pitt dhe Margot Robbie bëhen bashkë, cila është arsyeja

Brad Pitt po hedh hapin e ri profesional, pas momenteve të vështira që ka përjetuar së fundmi, pas mosmarrëveshjes ligjore me ish-gruan, Angelina Jolie....

Publikoi foton që bëri lëmsh rrjetin, Michelle Morrone tregon si qëndron e vërteta

Dilema mori fund, aktori italian, Michelle Morrone nuk është gay. Këtë lajm e konfirmoi vetë ai nëpërmjet një videoje të publikuar në InstaStory ku...

“Venom” ka një lajm të mirë për të gjithë adhuruesit e flaktë

“Venom 2”, aka “Venom: Let There Be Carnage”, nuk ka qenë imun ndaj vonesave të datës së lëshimit që kanë ndikuar në vazhdimin e...

11 vjet pas realizimit, publikohet fotoja më e veçantë e serialit turk “Dashuri e ndaluar”

“Dashuri e ndaluar” mbetet një nga serialet turke më të pëlqyer, pavarësisht se kanë kaluar 11 vite nga trasmetimi. E përshtatur nga vepra e pavdekshme...

Latest news

- Advertisement -spot_img