- Advertisement -spot_img

TAG

FLETET E VOTIMIT

Celibashi: Përfundon printimi dhe paketimi i fletëve të votimit për 6 qarqe

  Kur jemi edhe 9 ditë larg zgjedhjeve parlamentare të 25 Prillit, Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve Ilirjan Celibashi, përmes një postimi në Twitter, njofton se...

 Pas PS, edhe PD mund të ankimimojë në KAS, nuk është dakord me…

Pas miratimit të fletëve të votimit nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, Partia Demokratike, po shqyrton mundësinë e ankimimit. PD, preferon vendosjen e emrave në mënyrë...

Latest news

- Advertisement -spot_img