- Advertisement -spot_img

TAG

Fluturimet

Çfarë po ndodh me fluturimet, TIA jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

  Tirana International Airport njofton se 20 fluturimet e konfirmuara për ditën e Enjte janë: Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim Austrian Airlines – Tiranë –...

Ja pse u paralizua kontrolli i hapësirës ajrore dhe fluturimeve në Shqipëri

  Ekipi i kontrollorëve të trafikut ajror të kompanisë shtetërore Albcontrol është përfshirë së bashku me Sindikatën e Pavarur të Kontrollit të Transportit Ajror në...

Ministrja Balluku flet nga Rinasi: Sot nisin fluturimet esenciale, nesër për urdhëtarët

  Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka folur pak minuta më parë nga Rinasi për situatën e krijuar mbi pezullimin e fluturimeve në...

Zhbllokohet kriza, hapet aeroporti “Nënë Tereza”, ja kur nisin fluturimet

Balluku: Nesër që në orët e para të mëngjesit do të kemi udhëtime normale për të gjithë qytetarët. Kjo situatë na ka bërë të kuptojmë...

Anulohet fluturimi i parë që ishte vendosur për sot pasdite

  Aeroporti i Rinasit ishte parashikuar të riniste punën ditën e sotme pas pezullimit prej 24 orësh të gjithë aktivitetit ajror në vend për shkak...

LAJMI I FUNDIT/ Rinas, ja deri kur do të qëndrojë i mbyllur aeroprti.

Aeroporti i Rinasit do të qëndrojë i mbyllur deri në orën 15:00 të ditës së sotme deri në nxjerrjen e një njoftimi të dytë...

Nisin fluturimet Emiratet e Bashkuara Arabe-Shqipëri, Ja sa do jenë kostot

Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka bërë të ditur se sot kanë nisur fluturimet Emiratet e Bashkuara Arabe-Shqipëri. Në një postim në rrjetet sociale, Klosi...

Greqia rinis fluturimet me tre shtete fqinje, mes tyre Shqipëria, ja kushti që duhet plotësuar

Greqia ka lejuar fluturimet e udhëtarëve drejt vendit fqinjë për tre shtete si, Turqia, Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut, të cilat u vendosën për...

Latest news

- Advertisement -spot_img