- Advertisement -spot_img

TAG

funar

Shoferi humb kontrollin, automjeti bie në përrua në aksin Elbasan-Funar, dy të lënduar

Një automjet është rrëzuar në një përrua në aksin Elbasan-Funar. Ngjarja ka ndodhur në orët e para së të dielës ndërsa për pasojë kanë...

Funari turistik, mungon infrastruktura rrugore

Me pyje të dendura dhe liqene, Funari është një oaz i fshehur në Elbasan. Për të shkuar deri atje duhet të përshkosh një rrugë...

Si do lidhet Funari turistik me Elbasanin dhe Tiranën nga autostrada

Mes Tiranës dhe Elbasanit ekziston një perlë turistike që askush nuk e kishte menduar më parë. Bëhet fjalë për Funarin ku gjelbërimi i pyjeve...

Latest news

- Advertisement -spot_img