- Advertisement -spot_img

TAG

fushe kruje

Të tre në club duke festuar, del FOTO e Brilant Martinaj dhe dy djemve të Fushë-Kuqes që u ekzekutuan me 50 plumba

Brilant Martinaj dhe dy shokët e tij Besmir Hoxha e Diklen Vata, mbetën të vdekur pasditen e djeshme pasi makinës me të cilin ata...

“Trendi” më i ri në Shqipëri, krushqit kërcejnë në mes të rrugës

Duket se gëzimi që u përcjell ceremonia martesore shqiptarët duan ta demostrojnë në mes të rrugës duke bllokuar trafikun. Pas rastit të Laçit, ku krushqit...

Tragjike/ Gjendet i vetëvarur në pemë një 23-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur një familje në Fushë-Krujë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Djali i tyre 23 vjeç i ka...

Tjetër aksident brenda pak orësh/ Automjeti përplas këmbësorin, plagoset 68-vjeçari

Një aksident i dytë ka ndodhur brenda pak orësh në vendin tonë, kësaj radhe në Kameras të Fushë Krujës, ku ka mbetur i plagosur...

Për të disatën herë, Fushë Kruja pushtohet nga flakët

Një zjarr ka rënë ditën e sotme pranë burgut në Fushë Krujë. Mësohet se disa shkurre përrreth godinës së burgut, iu është vënë flaka. Sipas...

Aksident i rëndë/ Përplasen dy automjete me njëra-tjetrën, një i lënduar

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Fushë-Krujës konkretisht tek mbikalimi i rrugës nacionale Milot-Tiranë. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Burime nga...

Operacioni anti-kanabis në Fushë Krujë, Ardi Veliu ‘mësyn’ në banesë

Policia e Shtetit organizoi ditën e sotme një operacion anti-kanabis në zonën e Fushë Krujës, ku sipas informacioneve paraprake u shoqëruar 10 persona. Forcat operacionale...

RENEA dhe FNSH zbarkojnë në Nikël,operacion masiv antidroge, disa të shoqëruar

Policia e Shtetit po organizon një operacion anti-kanabis në zonën e Fushë Krujës, ku sipas informacioneve paraprake janë shoqëruar 7 persona. Bëhet me dije se...

Përplasen në seri tre makina

Tre makina janë përplasur mbrëmjen e sotme në fshatin Larushk në Fushë Krujë. Nga të dhënat e para nga vendi i ngjarjes mësohet se nga...

Lajmi i fundit/ Plagosi me armë zjarri pronarin e fasonerisë, arrestohet autori

Ka rënë në prangat e policisë autori i cili plagosi ditën e djeshme me armë zjarri pronarin e fasonerisë në Fushë-Krujë. Njoftimi i policisë Vihet në...

Latest news

- Advertisement -spot_img