- Advertisement -spot_img

TAG

futbolliste

Partizani-Bilishti, 3 futbolliste humbin ndjenjat në fushë. Dyshimet e para

Frikë në ndeshjen e sotme të futbollit të femrave mes Partizanit dhe Bilishtit, e cila është ndërprerë pa u mbyllur ende pjesa e parë. Gjatë...

LAJM I FUNDIT/ Vjen reagimi i Federatës së Futbollit pas helmimit të futbollistëve

  FSHF ka reaguar ditën e sotme pas lajmit që 6 futbolliste nuk janë ndjerë mirë gjatë ndeshjes Partizani-Bilishti. FSHF thotë se tre nga futbollistët që...

Helmohen 6 futbollistë shqiptarë gjatë ndeshjes

Gjashtë futbolliste të skuadrës së Blinishtit dyshohet se janë helmuar ditën e sotme. Ata u ndjenë keq gjatë ndeshjes kundër Partizanit, ccka bëri që sfida...

Futbollistët e Kombëtares mbështesin Partinë Demokratike

Futbollistët e Kombëtares së futbollit kanë dalë në mbështetje të Partisë Demokratike dhe Lulzim Bashës për zgjedhjet e 25 prillit. Lojtarët shprehen se për...

Humbin jetën brenda 24 orësh 4-ish futbollistë të të njëjtit qytet. (EMRAT)

Ditë zie për sportin e Shijakut, teksa në 24 orët e fundit janë ndarë nga jeta 4 ish-futbollistë të ekipit të Erzenit. Bëhet fjalë për...

Latest news

- Advertisement -spot_img