- Advertisement -spot_img

TAG

gjyq

Kendall Jenner në telashe, kompania e njohur i kërkon 1.8 milionë dollarë për këtë arsye

Modelja amerikane, Kendall Jenner, po paditet nga marka italiane e modës "Liu Jo" me pretendimin se ka shkelur kushtet e një kontrate modelimi që...

Refuzoi të vaksinohej, infermieria pushohet nga puna/ Ja çfarë i ndodhi në gjykatë

Një infermiere u pezullua nga puna sepse refuzon të vaksinohet kundër Covid, dhe këtë vendim ajo e çoi në gjykatë, por gjyqtari e hodhi...

Princ Harry nuk po del dot nga vorbulla e telasheve, vjehrri do e hedhë në gjyq për këtë arsye

Thomas Markle, babai i dukeshës së Sussex, Meghan Markle ka deklaruar se do të hedhë në gjyq të bijën dhe dhëndrin Princ Harry, pasi...

Përdhunoi 50-vjeçaren shqiptare, bullgari del në gjyq i veshur me jelek anti-plumb

Një ditë pas arrestimit, autoritetet greke kanë nxjerrë përpara gjykatës bullgarin që u prangos me akuzën e përdhunimit të një 50-vjeçareje shqiptare, e cila...

Mbyti 5 fëmijët e saj dhe la 1 të gjallë, zbulohen mesazhet me ish-burrin para aktit ekstrem

Një grua gjermane doli në gjyq e akuzuar për vrasjen e pesë nga gjashtë fëmijët e saj në një çështje që shkaktoi tronditje të...

Humbi jetën 12 orë pasi u vaksinua kundër ‘Covid’/ Familjarët e 62 vjeçarit kërkojnë hetim nga ekspertët

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shtetin tonë fqinj, në Greqi, ku një 62-vjeçar nga Almyros ka humbur jetën 12 orë pasi ishte...

Pezullohet gjyqi i Berlusconit, mediat italiane: Është në gjendje tepër të rëndë

Ish kryeministri italian Silvio Berlusconi është i sëmurë rëndë dhe gjyqi i tij me akuzat e korrupsionit të dëshmitarëve ndaj çështjes së prostitucionit, duhet...

Pretendon se e përdhunoi, çfarë i kërkon ish-modelja futbollistit Cristiano Ronaldo

Ju kujtohet ngjarja e bujshme e vitit 2009, ku Cristiano Ronaldo u përfshi në një betejë ligjore me një ish-modele? Kjo e fundit pretendon...

Humbja e gjyqit kundrejt Becchetit,PD : Çdo shqiptarë duhet të paguaj 4560 lekë për faj të Edi Ramës

Kandidatja e Partisë Demokratike për Tiranën, Jorida Tabaku, ka reaguar pas vendimit përfundimtar të gjyqit ndaj biznesmenit Beccheti, ku Shqipëria duhet t’i paguaj një...

Shqipëria humb gjyqin me Becchetti-n,i detyrohet 110 milion euro

Shqipëria humbi përfundimisht gjyqin me sipërmarrësin italian Francesco Becchetti, lidhur me dëmshpërblimin e kërkuar nga ai për mbylljen e televizionit “Agon” në vitin 2015....

Latest news

- Advertisement -spot_img