- Advertisement -spot_img

TAG

gola

Ronaldo mund të kthehet aty ku e nisi. Flet nëna e tij: Do flas me të…

Edhe pse ka 36 vite mbi supe, Cristiano Ronaldo është mjaft në formë, e këtë e ka dëshmuar me paraqitjet pozitive me Juventusin, ku...

Elbasani “shpartallon” Butrintin me rezultat 7-3

19 vjeçarët e Elbasanit kanë mposhtur ditën e sotme skuadrën e Butrintit me rezultatin e thellë 7-3. Të besuarit e trajnerit Arjan Kilja treguan një...

Anglia na mposht pastër në “Air Albania”. Rastet dhe golat sipas minutave (Video)

Pjesa e parë nisi mirë për kuqezinjtë, të cilët u vendosën mirë dhe arritën të zbatojnë shumë mirë planin”mbrohu dhe dil sa më shpejt”....

Zyrtare/ Ronaldo hyn në histori si golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave

  Juventus ka mposhtur 2-0 Napolin duke fituar kështu Superkupën e 9-të të Italisë. Pas një pjese të parë të qetë dhe pa gola, ishte Ronaldo...

Latest news

- Advertisement -spot_img