- Advertisement -spot_img

TAG

greke

Policia greke vrau 20-vjeçarin shqiptar, familja dëmshpërblehet me 400.000€

Nga Shpëtim Zinxhiria Greqi : Gjykata demshpërblen familjen e 20 vjeçarit Niko Todi me 410.000 euro që u vra gabimisht nga policia greke. E rrallë...

Media greke: “Mili”, kush është armiku i shqiptarit që u ekzekutua duke pirë kafe në Athinë

Aris Papas i cilësuar nga mediat greke si një nga anëtarët më të njohur të mafies shqiptare u ekzekutua pasditen e djeshme në një...

Njoftim i ambasadës greke në Shqipëri për masat anticovid

Ambasada Greke në Shqipëri lajmëron se do masat kufizuese për shtetasit nga Shqipëria në Greqi mbeten ashtu siç janë. Më tej lajmëron se me...

U vra nga një bandë shqiptaro-greke, detaje tronditëse nga krimi në Greqi

Zbardhen të tjera detaje tronditëse nga krimi horror që tronditi Greqinë, ku grabitësit mbytën 20-vjeçaren Caroline Crouch dhe i dhunuan bashkëshortin, ndërsa shpëtoi foshnja...

Hidhini një sy këmbëve tuaja dhe mësoni këpucët që i përshtaten

Ne e dimë që kur blini një palë këpucë, forma e këmbës është e fundit që mendoni, ose më mirë të themi: Nuk e...

U qëllua me thikë nga ish i dashuri shqiptar, kjo është studentja greke në luftë për jetën. Flet e ëma

Nëna e studentes greke e cila një ditë më parë u sulmua me thikë nga ish i dashuri i saj shqiptar Jetmir Kurtsmajlaj, në...

Shqiptari godet disa herë me thikë ish-të dashurën greke në mes të rrugës (Emri-foto)

Një 27-vjeçar shqiptar u arrestua për vrasje në tentativë të hënën pasi goditi ish-të dashurën e tij një studente me origjinë greke që jeton...

Kënga e reperit shqiptar me ushtarët grekë ”pushton” gjithë botën

Prej disa ditësh është bërë virale në rrjetet sociale veçanërisht në Tik Tok, kënga “Freestyle” e këngëtarit shqiptar i njohur si “Don Xhon” në...

Vunë ushtarët grekë në rresht, zbulohet ndëshkimi që i pret shqiptarët

  Një nga lajmet kryesore të ditës sot në Greqi ishte videoja që dy shqiptarë me rol drejtues në ushtrinë e vendit fqinj postuan në...

“Shqiptarët u japin urdhëra ushtarëve grekë”, del video-ja që po tërbon grekët

  Një video e publikuar në mediat sociale ka tronditur autoritetet greke. Shtabi i Përgjithshëm i Ushtrisë pritet të nisë hetimet për kushtet në të...

Latest news

- Advertisement -spot_img