- Advertisement -spot_img

TAG

greqi covid

Bilanci tragjik në Greqi, 602 viktima nga Covid-19 në 17 ditët e para të nëntorit

Presioni mbi spitalet e Greqisë vijon që të rritet, ndërsa tre javët e fundit vendi ka regjistruar një shtim të konsiderueshme të rasteve. Në bazë...

Vazhdojnë shifrat alarmante në Greqi, 1914 raste të reja dhe 35 të vdekur brenda ditës

Autoritetet shëndetësore në Greqi kanë raportuar sot shifra alarmante. Gjatë 24 orëve të fundit në shtetin grek janë regjistruar 1914 raste të reja me...

Greqia thyen një tjetër rekord, 2448 raste të reja dhe 14 të vdekur

  Në Greqi është shënuar sot një tjetër rekord me raste të reja. Autoritetet shëndetësore kanë njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar...

Mbyllet Greqia: Oraret dhe masat e reja që njoftoi Mitsotakis

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis sapo njoftoi masat e reja ndaj koronavirusit për shkak të rritjes së rasteve pozitive me koronavirus. Kreu i qeverisë greke njoftoi...

Latest news

- Advertisement -spot_img