- Advertisement -spot_img

TAG

grup vrasesish

(Pamje) Torturonin njerëzit dhe më pas i bluanin në makineri, ministri zbulon dhomën e frikshme

Ministri i Brendshëm serb, Aleksandër Vulin ka konfirmuar se në lagjen Ripotek të Beogradit kanë gjetur një vend ku janë torturuar dhe vrarë njerëz. Siç...

Latest news

- Advertisement -spot_img