- Advertisement -spot_img

TAG

grupi i Habilajve

Anëtar i grupit të Habilajve, dënohet me 8 vite burg Reshat Radhima

Gjykata e Poaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dënuar me 8 vite burg Reshat Radhimën, anëtar i grupit të Habilajve. Rradhima u shpall...

Të akuzuar për trafik narkotikësh, GJKKO jep vendimin për grupin e Habilajve

GJKKO ka vendosur dënimin me 37 vite burg në total për grupin e Habilajve, të akuzuar për trafik narkotikësh dhe grup të strukturuar  kriminal....

Latest news

- Advertisement -spot_img