Anëtar i grupit të Habilajve, dënohet me 8 vite burg Reshat Radhima

0

Gjykata e Poaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dënuar me 8 vite burg Reshat Radhimën, anëtar i grupit të Habilajve.

Rradhima u shpall fajtor për trafik droge dhe grup të strukturuar kriminal.

Duhet të kujtojmë se ai u ekstradua nga Italia drejt vendit tonë në prill të 2019-ës për tu përballur me akuzat e ngritura në vendin tonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here