- Advertisement -spot_img

TAG

ibrahim lici

Aplikoi për pasaportë dy ditë para vrasjes së Endri Mustafës. Si i shpëtoi vrasjes i mituri që nxori viktimën në pritë?!

  Një grup oficerësh të krimeve të rënda kanë shkuar në bashkinë e Shkodrës, nga ku rezulton se kanë marrë pamjet filmike të kamerave të...

Zbulohet skena e vrasjes së Endri Mustafës, ekzekutori: Qofsh i Xhenetit! (Detaje rrëqethëse nga krimi që tronditi Shkodrën)

Është zbardhur dëshmia e 15-vjeçarit që është arrestuar nga Policia e Shkodrës si i përfshirë në vrasjen e Endri Mustafës, trupi i të cilit...

Flet gruaja e Endri Mustafës që u gjet i ekzekutuar: “Jam 100 % e sigurt që nuk kanë lidhje Lictë”

  Bashkëshortja e Endri Mustafës, i cili u gjet dje i ekzekutuar në zonën e Livadheve në Shkodër, thotë se vrasja e tij nuk është...

Në kërkim për vrasjen e Mustafës, flet babai i Ibrahim Liçit:

  Mustafa Lici ka mohuar çdo lidhje të djalit të tij Ibrahim Lici me vrasjen e 32-vjeçarit Endri Mustafa, i cili u gjet I vdekur...

Zbardhet vrasja e Endri Mustafës/ Kush është i shpallur në kërkim? Arrestohen dy perona (EMRAT)

  Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e ndodhur më datë 15.05.2021, në lagjen Guerrile, Shkodër, ku u gjet i vrarë me armë zjarri shtetasi E. M....

Vrasja e Endri Mustafës, zbulohet kush është i dyshuari kryesor për ekzekutimin

Ibrahim Lici, djali i Mustafa Licit dyshohet se është një prej autorëve të vrasjes së Endri Mustafës në Shkodër, trupi i të cilit u...

Latest news

- Advertisement -spot_img