- Advertisement -spot_img

TAG

infektim

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 22 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar ditën e sotme 22 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë, nga 4078...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 15 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 2108 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 15 qytetarë, në këto bashki:  4 raste...

COVID19/ Asnjë humbje jete, 8 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 2980 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 8 qytetarë, në këto bashki: 4 raste...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 7 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 2,907 testime, nga të cilat ka rezultuar pozitiv me Covid19 shtatë qytetarë në këto bashki: 3 raste...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 2 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

COVID19/ Asnjë humbje jete, 8 raste të reja në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 3036 testime, 5 të shëruar dhe 8 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 3 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë njofton se nuk ka asnjë humbje jete si pasojë e koronavirusit, ndërsa nga 3513 testime të...

COVID19/ Asnjë humbje jete, vetëm një rast pozitiv në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se nuk është shënuar asnjë humbje jete nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit. Ndërsa nga 3348 testime...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe vetëm një rast i ri në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

COVID19/ 3 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

Latest news

- Advertisement -spot_img