- Advertisement -spot_img

TAG

infektim

Pasojat që lë në shëndetin tonë infektimi me Covid-19

Individët e infektuar me Covid-19 ndihen të këputur edhe pasi kanë kaluar covid, ndaj mjekët sugjerojnë që kujdesi me ushqimin dhe vitaminat duhet të...

Janullatos kthehet në Shqipëri pas shërimit nga Covid-19

Para më shumë se një muaj, kryepeshkopi Janullatos është rikthyer nga Greqia në Shqipëri pas stabilizimit të gjendjes së tij shëndetësore. Janullatos u dërgua me...

Ishte pozitiv ndaj Covid dhe u përpoq të kalonte kufirin/ Procedohet 63-vjeçari

63-vjeçari me inicialet M.G, banues në fshatin Armen të Vlorës, është proceduar penalisht për shkak të mosrespektimit të masave anti Covid. 63-vjeçari është ndaluar pasi...

Janullatos është gati për të dalë nga spitali/ Mund t’I kthehet jetës normale

Kryepeshkopi Janullatos prej kohësh gjendet në spitalin grek “Envagelismos” pas infektimit me Covid. Mediat greke raportojnë se gjendja e tij tani është e mirë dhe...

Infektohet me covid-19 ministrja e Financave dhe Ekonomisë

Anila Denaj, ministrja e Financave dhe Ekonomisë, ka bërë të ditur dje se është infektuar me covid-19 dhe është vetizoluar. Ministrja nuk ka harruar...

Si të kuptoni që dhimbja e kokës tregon që jeni prekur nga Covid

Gjatë kësaj periudhe pandemie çdokujt mund t’i ketë ndodhur, që të frikësohet nga dhimbjet e kokës duke dyshuar nëse është ose jo...

Latest news

- Advertisement -spot_img