- Advertisement -spot_img

TAG

infektim

COVID19/ 2 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 2803 testime, nga të cilat kanë rezultuar positivë me Covid19 dy qytetarë: 1 rast në Tiranë dhe...

COVID19/ 1 rast i ri dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 1960 testime, nga të cilat ka rezultuar pozitiv 1 qytetar nga Kavaja. Aktualisht janë 87 pacientë aktivë me...

COVID19/ Vetëm një rast pozitiv në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

COVID19/ 5 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Shqipëria po shkon drejt triumfi ndaj COVID-19, duke qenë se nga dita në ditë numri i rasteve të reja po vjen në ulje. Në...

COVID19/ 8 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit

15 Qershor – Megjithë situatën e përmirësuar epidemilogjike në vend, Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale iu bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë...

COVID19/ 11 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,648 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 11 qytetarë. Rastet pozitive...

COVID19/ 9 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse...

U infektua me Covid-19, Kim Kardashian tregon vështirësitë e kaluara

Në episodin e kësaj jave të “Keeping Up With the Kardashians” shikuesit mësuan që Kim dhe katër fëmijët e saj e kanë kaluar Covid-19. Kujtojmë...

COVID19/ 6 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit

Gjatë 24-orëve të fundit në vend, ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit 1 qytetar, si dhe janë regjistruar 6 raste të reja nga...

COVID19/ 17 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2639 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 17 qytetarë. Rastet pozitive...

Latest news

- Advertisement -spot_img