- Advertisement -spot_img

TAG

infowebtv

FOTO/Detaje Ekskluzive/ Kush është 39-vjecari shqiptar që shkaktoj panik në Vatikan, person me precedent penal

Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur diten e djeshme në Itali. Një 39 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia pasi kishte hyrë kundërvajtje me një...

infowebtv infowebtv.com

infowebtv, infowebtv, infowetv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowetv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowetv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowebtv, infowetv,...

infowebtv, infowebtv.com

infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv, infowebtv.com, infowebtv,...

Festa e Birrës në Korçë, përgatitjet para ardhjes së Goran Bregoviç

Festa e Birrës në Korçë po festohet prej ditësh nga qytetarët vendas dhe turistët e shumtë, shkruan InfoWebTv. Pas shumë reagimeve negative, kundërshtimeve dhe kërkesave...

“Hotelet” e kriminelëve, këto janë burgjet më luksoze në botë

Asnjë nga ne nuk preferon të shkojë në burg, jo vetëm prej hezitimit të kryerjes së një krimi por edhe duke marrë parasysh gjendjen...

LAJM I FUNDIT/ Me shpejtësi skëterrë, aksidentohen automjetet

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme pranë "Bishti i Zhurit’’ në Rrogozhinë. Burime për InfoWebTv bëjnë me dije se dy automjete janë aksidentuar...

Mirësevini në Qerret! Aty ku “pushuesit” janë mbeturinat

Edhe pse muaji Gusht është më i preferuari nga pushuesit për të frekuentuar plazhet e Shqipërisë, përsëri nuk duket si një arsye e fortë...

250 gra të dhunuara për 6 muaj në Elbasan

Qindra raste në pak muaj teksa vitet kalojnë dhe shoqëria përparon, duket se Shqipëria vijon të bëjë hapa mrapa sa i takon dhunës me...

Elbasan/ Pëllumb Ekmekçiu “Mirënjohja e Qarkut”, vlerësim në ditën e veteranëve

Këshilli i Qarkut Elbasan ka nderuar me titullin "Mirënjohja e Qarkut" Pëllumb Ekmekçiun. Vlerësimi erdhi në kuadër të ditës së veteranëve, për kontribut të...

Kaos në kryqëzimin e Cërrikut në Elbasan

Ardhja e emigrantëve në qytetin e Elbasanit ka sjellë shtimin e më shumë mjeteve që lëvizin në rrugët kryesore dhe unazën e qytetit. Mungesa e...

Latest news

- Advertisement -spot_img