- Advertisement -spot_img

TAG

infowebtv

Djegia e pyllit të Llogarasë, ja gjendja e mjerueshme pas dy ditësh

Dy ditë më parë pylli i Llogarasë u përfshi nga flakët , pranë fshatit Dukat. Pamjet e siguruara nga InfoWebTv tregojnë gjendjen e shkaktuar nga...

EKSKLUZIVE/ Flakët ‘gllabërojnë’ pyllin e Llogarasë

Pylli i Llogarasë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme, pranë fshatit Dukat. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga InfoWebTV, një sipërfaqe e...

Elbasani prej dy vitesh pa turistë, efektet afatgjatë të pandemisë

Turizmi duket se po i rikthehet gradualisht normalitetit. Rezervimet në nivel kombëtar janë më mirë se pritshmëria, por arritja e nivelit të 2019-s shihet...

Elbasan/ Aplikohet tarifa e parkimit të automjeteve

Pas Tiranës dhe Korçës, Elbasani është bashkia e tretë në vend që aplikon parkimin publik me pagesë qe nga data 5 korrik 2021. Me...

Qytetarët të prirur gjithnjë e më shumë drejt mjekësisë popullore

Shpesh dëgjojmë të thuhet se është mjekësia popullore alternative ajo që po gjen gjithnjë e më shumë vend për të parandaluar sëmundjet. Kjo rezulton...

Kaos e rradhë në Ambulancën e Specialieteve në Elbasan

Që nga orët e para të mëngjesit qytetarët presin në rradhë, të ngjeshur njeri pas tjetrit, duke u shtyrë kush mundet të futet më...

Mos vallë Taylor Swift dhe Adele po realizojnë një këngë së bashku?

Pas lajmit se Taylor Swift po realizon albumin e saj të rradhës Red (Taylor's Version) në Nëntor të këtij viti, fansat kanë nisur me 'kërkimet'...

Zyrtarisht Tom Holland dhe Zendaya janë bashkë (Fotot)

Zyrtarish dyshimet bëhen të vërteta, Tom Holland dhe Zendaya janë në një lidhje së bashku. Dy aktorët e “Spider-Man: Homecoming” u fotografuan nga paparacët në...

Ujësjellësi Elbasan, mbi 1 mijë abonent familjare dhe biznese debitorë

Temperaturat e larta gjatë këtij sezoni ka sjellë probleme me ujin e pijshëm nelë disa zona të qytetit të Elbasanit. Këto problematika që kanë ngritur...

“Drivers License” godet rëndë Joshuan, eksperienca e tij vdekjeprurëse pas publikimit të këngës

Olivia Rodrigo-s ka bërë bujë me këngën që u përqafua plot dashuri nga publiku, veçanrëisht nga përdoruesit e TikTok. "Drivers License" iu dedikua Joshua Basett,...

Latest news

- Advertisement -spot_img