- Advertisement -spot_img

TAG

Ish-deputet

Ndarja nga jeta e ish-deputetit Ahmet Osja, reagon Lulzim Basha

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha shprehet se mori sot me hidhërim të madh lajmin e ndarjes nga jeta të ish-deputetit Ahmet Osja. Në...

Kërcënohet për herë të dytë kompozitori dhe ish-deputeti Dizdari

Ish-deputeti i Partisë Socialiste dhe njëherësh kompozitori i njohur Limos Dizdari së bashku me bashkëshorten e tij Adrianën pretendojnë se janë kërcënuar. Teksa ka...

Konflikti në Mamurras/Autori dyshohet të jetë i afërmi i ish deputetit të PD-së

Dy efektivët e policisë, Flamur Lleja dhe Ilir Zekaj janë plagosur nga dy të rinj të cilët nuk kanë pranuar që ndaj tyre të...

Milaim Zeka : E kisha kalu jo një natë po një jave,do e kisha lshu gruen për…

Analisti dhe ish-deputeti Milaim Zeka njihet për sensin e humorit dhe batutat nëpër emisione ku ai është i ftuar zakonisht. Teksa u pyet se cila...

Humbi jetën teksa transportohej për në spital, e moshuara është nëna e ish-deputetit

E moshuara që humbi jetën teksa transportohej për në spitalin Rajonal Dibër një ditë më parë, mësohet se është nëna e ish deputetit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img