- Advertisement -spot_img

TAG

Joni dhe Dielli

Arbana Osmani ndan foton më të ëmbël të Eduardit dhe Diellit

Arbana Osmani duket se ka vendosur të marrë disa ditë pushim nga çdo gje.Së bashku me djalin e saj të madh Jonin,ajo ka frekuentuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img