- Advertisement -spot_img

TAG

Julian Deda

“Të djeg kalori me ty”? Sherr mes Julian Dedës dhe Klodiana Shalës

Sportisja Klodiana Shala, është ‘zënë’ me aktorin e humorit Julian Deda, teksa në qendër të disikutimit kanë qenë zgjedhjet e 25 prillit. Të ftuar në...

Latest news

- Advertisement -spot_img