“Të djeg kalori me ty”? Sherr mes Julian Dedës dhe Klodiana Shalës

0

Sportisja Klodiana Shala, është ‘zënë’ me aktorin e humorit Julian Deda, teksa në qendër të disikutimit kanë qenë zgjedhjet e 25 prillit.

Të ftuar në “Abc”, Shala ka thënë se populli duhet të votojë atë duke djegur kalori dhe jo duke djegur votën e tyre. Në këtë moment ka ndërhyrë dhe aktori, duke i drejtuar pyetjen se nëse duhet të humbasë kalori me të.

Sportistja pas pyetjes me ‘spec’ të Dedës nuk është përmbajtuar duke i thënë aktorit se nuk ka shanse që t’i humbasë kaloritë më të.

Nisur nga kjo frazë, Klodiana është “kapur” disi me Jul Dedën, kur ky i fundit e ka pyetur nëse duhet të humbasë kalori me të.

PJESË NGA BISEDA: 

Klodiana Shala: Dëshironi që të jeni gjithmonë në formë dhe të mos keni komplekse? Sepse vera po vjen. Ju tremb stina e verës sesi do të dukeni me bikini apo jo Juli? Atëherë digjni kalori dhe jo votën. Dëgjoj shpesh keto kohë që thonë se nuk ju besojnë askujt dhe se do të djegin votën. Ja pra ku më keni mua që të digjni sa m shumë kalori. 25 prilli është shumë afër dhe nëse kjo nuk ju bind, periudha e plazhit po ju afron shumë shpejt. Juli pse hutohesh kaq shumë?”, është shprehur Klodiana

“E di pse hutohem? T’i humbim kaloritë me ty?”, e pyeti Jul Deda, Klodiana Shalën.

“Dëgjoje deri në fund. Nuk e ke akoma shansin që të humbësh ato kalori me mua Julian Dede”, ia ka kthyer sportistja e njohur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu